Вівторок, 30.05.2017, 07:34
Вітаю Вас Гість | RSS
Гаряча лінія
06445-9-27-79 або 066-619-33-70
Контактна інформація
Адреса: вул. Незалежності, 20, смт. Новоайдар, Луганська область, 93500.

тел./факс:
(06445)9-28-98

E-mail: najdar26r.lg@pfu.gov.ua

Код ЄДРПОУ: 21792577
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Управління Пенсійного Фонду України в Новоайдарському районі Луганської області

Головна » 2016 » Липень » 21 » Щодо порядку виплати недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера
16:21
Щодо порядку виплати недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера

Управління Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області інформує населення про порядок отримання сум пенсії, що належала пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв'язку з його смертю. Зазначені суми пенсії виплачуються по місяць смерті включно членам його сім'ї, які проживали разом з пенсіонером на день його смерті, у тому числі непрацездатним членам сім'ї, які знаходилися на його утриманні, незалежно від того, проживали вони разом з померлим пенсіонером чи не проживали. У разі звернення кількох членів сім'ї, які мають право на отримання суми пенсії, належна їм сума пенсії ділиться між ними порівну.

Слід звернути увагу, що частиною 2 статті 52 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» встановлено 6 місячний строк для звернення за виплатою суми пенсії померлого пенсіонера, який обчислюється з дня відкриття спадщини. У разі незвернення за виплатою вказаної суми у 6 місячний строк, а також у разі відсутності членів сім'ї, які проживали разом з пенсіонером на день його смерті, у тому числі непрацездатних членів сім'ї, які знаходилися на його утриманні, сума пенсії, що належала пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв'язку з його смертю, входить до складу спадщини.

Роз’яснюємо, що для виплати недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера до управління Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області надається свідоцтво про смерть, документи, які підтверджують родинні стосунки.

 Непрацездатними членами сім’ї подаються документи, які засвідчують, що вони перебували на утриманні померлого пенсіонера.

 Члени сім’ї надають паспорт або інші документи, які підтверджують проживання з пенсіонером на день його смерті.

 Для виплати недоотриманої пенсії, яка ввійшла до складу спадщини, у зв’язку з відсутністю членів сім’ї або в разі незвернення ними за виплатою вказаної суми протягом шести місяців з дня відкриття спадщини надається свідоцтво про право на спадщину.

Додатково повідомляємо, що заяви про виплату недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера приймаються відділом обслуговування громадян (кабінет №11).

 

 

                                                                                  Самохвалова І.О.,

                                                                                              головний спеціаліст-юрисконсульт                                                                  

 

Переглядів: 213 | Додав: novoaydar_pfu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar