Вівторок, 30.05.2017, 07:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Гаряча лінія
06445-9-27-79 або 066-619-33-70
Контактна інформація
Адреса: вул. Незалежності, 20, смт. Новоайдар, Луганська область, 93500.

тел./факс:
(06445)9-28-98

E-mail: najdar26r.lg@pfu.gov.ua

Код ЄДРПОУ: 21792577
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Управління Пенсійного Фонду України в Новоайдарському районі Луганської області

Головна » 2016 » Травень » 4 » Про підсумки юридичної роботи у напрямку стягнення боргів за виконавчими документами, що знаходяться на примусовому виконанні
07:48
Про підсумки юридичної роботи у напрямку стягнення боргів за виконавчими документами, що знаходяться на примусовому виконанні

                 Одним з головних завдань юридичної роботи є активізація сплати боржниками управління Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області боргів, що знаходяться на примусовому виконанні у Відділі Державної виконавчої служби. На виконання цього завдання, головним спеціалістом-юрисконсультом управління у квітні 2016 року було ініційовано спільний виїзд з державним виконавцем Відділу Державної виконавчої служби Новоайдарського районного управління юстиції за місцем проживання боржників.
               При проведенні виконавчих дій складалися Акти державного виконавця, у яких було відображено інформацію про стан майна боржників, джерела доходів, фактичну відсутність за зареєстрованим місцем проживання та інше. Боржникам, яких не було вдома, залишалися Виклики державного виконавця, в яких попереджалося про необхідність з’явитися до Відділу Державної виконавчої служби.
              За результатами проведених бесід, шістьома  боржниками було сплачено борг у повному обсязі. Це складає 12,5 % від усього обсягу боржників. Також, деякими боржниками частково внесені грошові кошти на рахунок погашення боргу.
     Згідно до інформації, що була отримана під час проведення вищезазначених виконавчих дій, управлінням Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області направлені клопотання до Відділу Державної виконавчої служби Новоайдарського районного управління юстиції про стягнення боргу з пенсії та заробітної платні боржників, а також клопотання про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України. Зазначені заходи сприятимуть прискоренню погашення боргів до управління. 

 

Головний спеціаліст-юрисконсульт                                             І.О.Самохвалова

Переглядів: 117 | Додав: novoaydar_pfu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar