Вівторок, 30.05.2017, 07:34
Вітаю Вас Гість | RSS
Гаряча лінія
06445-9-27-79 або 066-619-33-70
Контактна інформація
Адреса: вул. Незалежності, 20, смт. Новоайдар, Луганська область, 93500.

тел./факс:
(06445)9-28-98

E-mail: najdar26r.lg@pfu.gov.ua

Код ЄДРПОУ: 21792577
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Управління Пенсійного Фонду України в Новоайдарському районі Луганської області

Головна » 2016 » Квітень » 11 » Про важливість співпраці управління Пенсійного фонду України з органами Державної виконавчої служби
15:16
Про важливість співпраці управління Пенсійного фонду України з органами Державної виконавчої служби

      Важливою частиною правової роботи головного спеціаліста-юрисконсульта управління Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області є плідна співпраця з органами Державної виконавчої служби. Періодично у присутності державних виконавців здійснюється ознайомлення зі станом реалізації виконавчих проваджень,переданих управлінням до виконання. За результатами ознайомлення складаються протоколи, в яких відображається проведення усіх виконавчих дій (перевірка майнового стану боржника, перевірка наявності відкритих рахунків, накладення арешту на майно боржника та інше) та обговорюються проблеми, які виникають у державних виконавців при стягненні боргу  з недобросовісних платників, які мають заборгованість перед  управлінням Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області та ухиляються від її погашення.
            23.03.2016 року було проведено чергове ознайомлення з матеріалами виконавчих проваджень та виявлено високий відсоток ухиляння боржниками від сплати боргу. Управління Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області вирішило прийняти міри щодо сприяння державним виконавцям у стягненні заборгованості, шляхом участі у спільних заходах примусового стягнення. Разом з державними виконавцями відділу Державної  виконавчої служби Новоайдарського районного управління юстиції було прийнято рішення про проведення спільної перевірки майнового стану боржників за місцем реєстрації або провадження господарської діяльності. Дата проведення буде погоджена у квітні 2016 року.

Переглядів: 183 | Додав: novoaydar_pfu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar