Понеділок, 26.06.2017, 19:21
Вітаю Вас Гість | RSS
Наша адреса:
Старобільський відділ 93701,м.Старобільськ,пл.Гоголя,5 Новоайдарський відділ 93500,смт.Новоайдар, вул.Незалежності, 20
Гаряча лінія
Старобільський відділ 06461-2-02-52 або 06461-2-02-96 Новоайдарський відділ 06445-9-27-79 або 066-619-33-70
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title
Block content

Старобільське об'єднане управління ПФУ Луганської області

Головна » 2016 » Лютий » 1 » СТАН ПРАВОВОЇ РОБОТИ
09:36
СТАН ПРАВОВОЇ РОБОТИ

      Впродовж 2015 року велась робота, яка направлена на наповнення бюджету Пенсійного фонду шляхом подання до відділу ДВС Новоайдарського РУЮ 5 виконавчих документів на загальну суму 5,8тис.гривень та вживалися заходи щодо забезпечення додержання вимог законодавства в їх діяльності із захисту законних інтересів Пенсійного фонду, шляхом стягнення сум заборгованості в судовому порядку.

       Так, до адміністративного суду подано 10 позови на загальну суму 130,6тис.грн. , з них: - 2 позови на загальну суму 2,9тис.грн. до ПАТ КБ «Приватбанк» щодо стягнення неповерненої суми пенсії та суми штрафу; - 8 позовів на суму 127,7тис.грн. до платників щодо відшкодування витрат на виплату і доставку пенсій.

       Надійшло за позовними заявами у поточному році 62,5тис. гривень.

      На виконання вимог спільного наказу Міністерства юстиції управлінням проведено 4 взаємозвірення виконавчих документів, які знаходяться на примусовому виконанні у відділі Державної виконавчої служби Новоайдарського районного управління юстиції, про що складено акти. При складення актів управлінням проведено інвентаризацію виконавчих документів, що знаходяться на виконанні в органах виконавчої служби.

      За результатами звірення виконавчих документів про стягнення коштів на користь держави в особі органів Пенсійного фонду України за 2015 року підлягало примусового виконанню 54 документів на загальну суму 386,8 тис. гривень.

       Станом на 01.01.2016 року за виконавчими документами стягнуто на користь органів Пенсійного фонду 14,0тис. гривень.

       На виконанні в територіальному органі ДВС станом на 01.01.2016 року перебуває 46 виконавчих документів на загальну суму 372,9тис.грн., з них: 6 вимог про сплату боргу на суму 211,5тис.грн., 38 судових рішень про стягнення коштів на суму 160,3тис.грн., 2 постанови про накладення адміністративних штрафів на суму 1,0 тис.гривень.

      З метою реалізації прав стягувача у виконавчому провадженні управлінням, в рамках ст. 12 Закону України «Про виконавче провадження», з початку року проведено 24 ознайомлень з матеріалами виконавчих проваджень.

      В роботі державних виконавців мали місце недоліки у вигляді неефективних дій або бездіяльності, у зв’язку з чим управлінням приходилося втручатися в таку роботу з метою її активізації та проведенні відповідні заходи. Так, на дії/ бездіяльність державних виконавців подано: до суду - 5 адміністративних позовів (задоволено на користь управління - 4), до начальника ВДВС (копії до головного управління) – 7 скарг про усунення недоліків в виконавчому провадженню та проведення відповідної перевірки.

     З метою недопущення фактів ухилення боржників від виконання зобов’язань, покладених на них рішеннями суду, управлінням з початку року направлено до територіального відділу державної виконавчої служби 16 клопотань про ініціювання питання про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду боржника за межі України.

     Відділом Державної виконавчої служби Новоайдарського районного управління юстиції в 3 кварталі 2015 році до суду подано 2 подання щодо встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду боржника за межі України у відношенні керівників боржників. По результатам розгляду судом винесено 2 рішення про задоволення подання ВДВС щодо тимчасового обмеження у праві виїзду боржника за межі України (справи №419/1989/15-ц боржник Задачін С.І., №419/1990/15-ц боржник Володченко Т.І.).

     Для виявлення майна, за рахунок реалізації якого можливе погашення боргів до Пенсійного фонду, спеціалістами територіальних управлінь прийнято участь у 5 сумісних з представниками відділів державної виконавчої служби виїздах до боржників, за результатами яких погашено заборгованість в сумі 3,5тис.гривень.

      Протягом 2015 року було проведено 2 спільні наради з відділом державної виконавчої служби Новоайдарського районного управління юстиції за участю представників боржників, на яких були розглянуті питання порядку та строків погашення боргів, результати спільної роботи. Ведеться постійне листування з територіальним органом ДВС з питань вчинення дій щодо примусового виконання виконавчих проваджень.

         Станом на 01.01.2016 управління є кредитором відносно 3 підприємств-боржників з сумою кредиторських вимог 164,0тис.грн. щодо якого розпочато справи про банкрутство відповідно до Закону № 2343-ХІ Господарським судом Луганської області.

    Абзацом 2 частини 3 статті 1 Закону України „Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв’язку з проведенням антитерористичної операції ” від 12.08.2014 № 1632-VII, передбачено, що у разі неможливості передачі матеріалів справи відповідно до встановленої згідно з цим Законом підсудності, вчинення необхідних процесуальних дій здійснюється за документами і матеріалами, поданими учасниками судового процесу, за умови, що такі документи і матеріали є достатніми для ухвалення відповідного судового рішення. До Господарського суду Харківської області направлено 3 заяви щодо поновлення справи по вищевказаним боржникам-банкрутам, які були задоволені, як наслідок провадження по справам було відновлено та призначено до розгляду.

    Протягом 2015 року правова робота управління була направлена на забезпечення представлення його інтересів в суді з розгляду питань щодо призначення та виплати пенсій у судовому порядку. Так, до управління було подано 8 позовів з питань щодо призначення та виплати пенсій. По результатам розгляду Новоайдарським районним судом було відмовлено у задоволенні позову – 2, задоволено – 2, залишено без розгляду – 4. Оскаржено рішень суду управлінням: до апеляційного суду – 2 (за результатами розгляду: задоволено скарг управлінню – 1, відмовлено - 1), до касаційного суду – 1.

     Проведено процедуру закупівлі поштових послуг у одного учасника згідно Закону України «Про здійснення державних закупівель» та по результатам її проведення укладено договір про закупівлю поштових послуг з учасником процедури закупівлі Центру поштового зв’язку №7 Луганської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».

       В 2015 році проводилась робота, пов’язана з укладенням договорів, а саме: через прийняття участі у їх підготовці та здійсненні заходів, спрямованих на виконання договірних зобов’язань, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів Пенсійного фонду, а також погодженні (візуванні) проектів договорів.

                                           Зражаєва В.М.,

                                  начальник відділу обслуговування громадян -

                                  в.о головного спеціаліста-юрисконсульта

Переглядів: 454 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar