Вівторок, 30.05.2017, 07:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Гаряча лінія
06445-9-27-79 або 066-619-33-70
Контактна інформація
Адреса: вул. Незалежності, 20, смт. Новоайдар, Луганська область, 93500.

тел./факс:
(06445)9-28-98

E-mail: najdar26r.lg@pfu.gov.ua

Код ЄДРПОУ: 21792577
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Управління Пенсійного Фонду України в Новоайдарському районі Луганської області

Головна » 2016 » Лютий » 1 » ІНФОРМАЦІЙНА РОБОТА ТА ЗАГАЛЬНЕ ДІЛОВОДСТВО
11:32
ІНФОРМАЦІЙНА РОБОТА ТА ЗАГАЛЬНЕ ДІЛОВОДСТВО

          В напрямку забезпечення відкритості в роботі Пенсійного фонду проводилось інформування громадськості про основні напрями та роз’яснення нормативно - правових актів з питань пенсійного забезпечення через засоби масової інформації. Так, в місцевій газеті «Вестник Новоайдарщины» діє постійна рубрика «Управління Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі інформує», всього в газеті надруковано 16 публікацій за різними напрямками діяльності управління. В управлінні створено та функціонує власний веб-сайт, інформаційне наповнення з актуальних питань діяльності за звітний період становить 42 матеріали.

        З метою роз’яснення норм пенсійного законодавства пенсіонерам та населенню району протягом звітного періоду проведено 60 зустрічей в трудових колективах підприємств та організацій району, всього залучено 558 осіб.

        Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів, за звітний період проведено 24 виїзних прийоми громадян, на яких одержали консультації 259 осіб. При проведенні виїзних прийомів по населених пунктах району, здійснено 35 зустрічей з громадянами за місцем їх проживання, на яких надано роз’яснення норм пенсійного законодавства 288 особам. Управлінням організовано та проведено 12 «круглих столів» за участю органів державної влади, 4 семінари для бухгалтерських та кадрових служб.

        Розміщено інформаційні листи на стендах управління – 14, на стендах сільських рад та банківських установ – 8, розповсюджено 1798 інформаційних буклетів. На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України «Про доступ до послуг у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування» від 25.06.2012 №401-р ведеться робота щодо надання послуг в електронному вигляді. Станом на 01.01.2016 року в управлінні зареєстровано 122 користувача Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

      Управлінням проводиться цілеспрямована робота по організації виконання завдань, визначених законодавчими актами, розпорядчими документами Пенсійного фонду України, головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, районної державної адміністрації, інших органів влади вищого рівня, також власних наказів управління.

     За звітний період видано 115 наказів управління з питань основної діяльності.  

  Керівництвом управління виконуються заходи щодо посилення виконавської дисципліни, проводяться виробничі, апаратні та оперативні наради. На апаратних нарадах опрацьовуються законодавчі та нормативні документи вищих органів влади та приймаються необхідні заходи для їх реалізації, розглядаються питання стану виконавської дисципліни.

                                                Зосіменко О.А., перший заступник начальника управління

Переглядів: 177 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar