Понеділок, 26.06.2017, 19:23
Вітаю Вас Гість | RSS
Наша адреса:
Старобільський відділ 93701,м.Старобільськ,пл.Гоголя,5 Новоайдарський відділ 93500,смт.Новоайдар, вул.Незалежності, 20
Гаряча лінія
Старобільський відділ 06461-2-02-52 або 06461-2-02-96 Новоайдарський відділ 06445-9-27-79 або 066-619-33-70
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title
Block content

Старобільське об'єднане управління ПФУ Луганської області

Головна » 2015 » Квітень » 20 » СТАН ПРАВОВОЇ РОБОТИ
16:44
СТАН ПРАВОВОЇ РОБОТИ

Впродовж 2014 року велась робота, яка направлена на наповнення бюджету Пенсійного фонду шляхом подання до відділу ДВС Новоайдарського РУЮ 7 виконавчих документів на загальну суму 24,0тис.гривень та вживалися заходи щодо забезпечення додержання вимог законодавства в їх діяльності із захисту законних інтересів Пенсійного фонду, шляхом стягнення сум заборгованості в судовому порядку.

Так, до Адміністративного суду подано 2 позови на загальну суму 2,0тис.грн., з них: 1 позов щодо відшкодування пенсій, щомісячної адресної допомоги, допомоги на поховання Фондом ССНВ на суму 0,6тис.грн. та 1 позови щодо стягнення заборгованості по страховим внескам на суму 1,4тис.гривень. По результатам розгляду задоволено 1 позов на суму 1,4тис.гривень. Надійшло за позовними заявами у поточному році 17,5тис. гривень.

На виконання вимог спільного наказу Міністерства юстиції управлінням проведено взаємозвірення виконавчих документів, які знаходяться на примусовому виконанні у відділі Державної виконавчої служби Новоайдарського районного управління юстиції, про що складено акт. При складенні акту управлінням проведено інвентаризацію виконавчих документів, що знаходяться на виконанні в органах виконавчої служби.

За результатами звірення виконавчих документів про стягнення коштів на користь держави в особі органів Пенсійного фонду України за 2014 рік підлягало примусового виконанню 236 тис. документів на загальну суму 763,3 тис. гривень.

За 2014 рік за виконавчими документами стягнуто на користь органів Пенсійного фонду 58,0тис. грн., або 7,5% сум, що підлягали стягненню, за аналогічний період 2013 року за виконавчими документами стягнуто 347,2тис. грн., або 31,8 %.

Станом на 01.01.2015 року на виконанні в територіальному органі ДВС перебуває 49 виконавчих документів на загальну суму 378,8тис.грн., з них: 8 вимог про сплату боргу на суму 215,0тис.грн., 39 судових рішень про стягнення коштів на суму 162,7тис.грн., 2 постанови про накладення адміністративних штрафів на суму 1,1 тис.гривень.

З метою реалізації прав стягувача у виконавчому провадженні управлінням, в рамках ст. 12 Закону України «Про виконавче провадження», з початку року проведено 229 ознайомлення з матеріалами виконавчих проваджень.

В роботі державних виконавців мали місце недоліки у вигляді неефективних дій або бездіяльності, у зв’язку з чим управлінням приходилося втручатися в таку роботу з метою її активізації, зокрема, під час проведенні засідання спільних робочих груп та нарад. За 2014 рік на дії/ бездіяльність державних виконавців подано 27 скарг: 7 – до начальника ВДВС, 20 – до суду.

На виконання протокольного доручення головного управління ПФУ в Луганскій області від 20.12.2013 року була проведена спільна нарада з відділом державної виконавчої служби Новоайдарського районного управління юстиції за участю представників боржників, на якій були розглянути питання порядку та строків погашення боргів.
Для виявлення майна, за рахунок реалізації якого можливе погашення боргів до Пенсійного фонду, спеціалістами територіальних управлінь прийнято участь у 26 сумісних з представниками відділів державної виконавчої служби виїздах до боржників, за результатами яких погашено заборгованість в сумі 5,3тис.гривень.
З метою недопущення фактів ухилення боржників від виконання зобов’язань, покладених на них рішеннями суду, управлінням з початку року направлено до територіального відділу державної виконавчої служби 2 клопотання про ініціювання питання про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду боржника за межі України.

Відділом Державної виконавчої служби Новоайдарського районного управління юстиції впродовж 2014 року до суду подано 2 заяви щодо встановлення тимчасове обмеження у праві виїзду боржника за межі України у відношенні керівників боржників – юридичних осіб.
З метою забезпечення взаємодії з територіальним органом Державної виконавчої служби при виконанні рішень судів, вимог про сплату недоїмки, рішень про накладення штрафів та пені та постанов про адміністративні правопорушення управлінням було підписано спільний наказ «Про удосконалення співпраці відділу Державної виконавчої служби Новоайдарському районного управління юстиції та управління Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі» від 27.03.2009 №43 (зі змінами), яким створено спільну постійну робочу групу для постійного аналізу стану виконання виконавчих документів про стягнення коштів на користь органів Пенсійного фонду України та вирішення проблемних питань при примусовому виконанні виконавчих документів, виданих на користь Пенсійного фонду. У 2014 року проведено 12 засідань спільної робочої групи щодо сумісних дій зі стягнення коштів на користь Пенсійного фонду розроблені та затверджені спільні дії щодо координації роботи між управлінням та виконавчою службою Новоайдарського районного управління юстиції щодо погашення боргів перед Пенсійним фондом.
Ведеться постійне листування з територіальним органом ДВС з питань вчинення дій щодо примусового виконання виконавчих проваджень.

Станом на 01.01.2015 управління є кредитором відносно 3 підприємств-боржників з сумою кредиторських вимог 164,0тис.грн. щодо якого розпочато справу про банкрутство відповідно до Закону № 2343-ХІ.

У 2014 році правова робота управління була направлена на забезпечення представлення його інтересів в суді з розгляду питань щодо призначення та виплати пенсій у судовому порядку. Так, управління було подано 1 позов про стягнення надміру сплаченої пенсії на суму 5929,47 гривень.

Оскаржено управлінням рішень суду, винесених не на користь органів ПФУ, до апеляційного суду – 1, до касаційного суду - 1.

Проведено процедуру закупівлі поштових послуг у одного учасника згідно Закону України «Про здійснення державних закупівель» та по результатам її проведення 4 березня 2014 року укладено договір про закупівлю поштових послуг з учасником процедури закупівлі Центру поштового зв’язку №7 Луганської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».

Протягом 2014 року проводилась робота, пов’язана з укладенням договорів, а саме: через прийняття участі у їх підготовці та здійсненні заходів, спрямованих на виконання договірних зобов’язань, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів Пенсійного фонду, а також погодженні (візуванні) проектів договорів.

Зражаєва, головний спеціаліст - юрисконсульт
управління Пенсійного фонду України
в Новоайдарському районі
В.М.
Переглядів: 355 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar