П'ятниця, 23.06.2017, 19:10
Вітаю Вас Гість | RSS
Наша адреса:
Старобільський відділ 93701,м.Старобільськ,пл.Гоголя,5 Новоайдарський відділ 93500,смт.Новоайдар, вул.Незалежності, 20
Гаряча лінія
Старобільський відділ 06461-2-02-52 або 06461-2-02-96 Новоайдарський відділ 06445-9-27-79 або 066-619-33-70
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title
Block content

Старобільське об'єднане управління ПФУ Луганської області

Головна » 2014 » Листопад » 18 » ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ, ЯКІ ПЕРЕСЕЛИЛИСЯ З ДОНЕЦЬКОЇ І ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ І М. СЕВАСТОПОЛЬ
10:43
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ, ЯКІ ПЕРЕСЕЛИЛИСЯ З ДОНЕЦЬКОЇ І ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ І М. СЕВАСТОПОЛЬ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

У випадку та порядку, визначених Законом України “Про боротьбу з тероризмом”, Антитерористичнимцентром при Службі безпеки України та його органами забезпечується організація та проведення тимчасовихантитерористичних операцій. Вимоги учасників антитерористичної операції є обов’язковими для громадян та посадових осіб.

На території, де проводиться тимчасова антитерористична операція, існують певні  труднощі з доставкою коштів для виплати пенсій.

Пенсійний фонд України тримає на постійному контролі питання фінансування пенсійних виплат в регіонах України, які на сьогодні зазнають збройної агресії.

Відновлення фінансування виплат на територіях, які переходять під контроль української влади, відбувається в найкоротші терміни.

У разі переселення в інший регіон України:

·       Для продовження виплати пенсії після переїзду необхідно звернутись до управління Пенсійного фонду України в районі (місті, районі у місті), де пенсіонер фактично перебуває (проживає).

·       Надати заяву про запит пенсійної справи та довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведенняантитерористичної операції, видану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. № 509.

·       До заяви додаються копії документів, що посвідчують особу пенсіонера (паспорту та пенсійного посвідчення).

·       Органом Фонду формується запит на електронну пенсійну справу.

·       За даними електронної пенсійної справи виплата пенсії провадиться з місяця, наступного за місяцем припинення її виплати за попереднім місцем проживання.

·               Пенсію за місцем фактичного перебування (проживання) можливо отримати через підприємство поштового зв’язку або через обрану банківську установу, з яким органом Фонду укладено відповідний договір.

·               У разі повторної зміни місця перебування (проживання), в тому числі при поверненні до місця постійного проживання (реєстрації) в Донецьку або Луганську області, виплата пенсії буде продовжена за новою адресою у вищезазначеному порядку.

·              Телефон Контакт - центру Пенсійного фонду України: 0800 – 503 – 753, (044) 281-08-70, (044) 281-08-71.

Виплата пенсії за новим місцем проживання буде провадитись невідкладно.

 

Після надходження пенсійної справи та атестату буде проведена доплата пенсії за період до місяця взяття на облік, якщо згідно з атестатом виплату пенсії, на яку пенсіонер має право, не було виплачено за попереднім місцем проживання.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ З АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛЬ

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо, Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

Основні документи, які необхідно мати при  собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Там Вам також допоможуть отримати інформацію з усіх питань, які хвилюють Вас на даний час, зокрема з питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування.

З усіх цих питань Ви можете БЕЗКОШТОВНО (зі стаціонарних телефонів) звернутися за телефоном "гарячої лінії": 0 800 507 309

Переглядів: 711 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar