Понеділок, 26.06.2017, 19:17
Вітаю Вас Гість | RSS
Наша адреса:
Старобільський відділ 93701,м.Старобільськ,пл.Гоголя,5 Новоайдарський відділ 93500,смт.Новоайдар, вул.Незалежності, 20
Гаряча лінія
Старобільський відділ 06461-2-02-52 або 06461-2-02-96 Новоайдарський відділ 06445-9-27-79 або 066-619-33-70
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title
Block content

Старобільське об'єднане управління ПФУ Луганської області

Головна » 2014 » Квітень » 11 » Стан правової роботи
11:04
Стан правової роботи

Протягом 1 кварталу 2014 року велась робота, яка направлена  на наповнення  бюджету Пенсійного фонду шляхом  подання до відділу ДВС Новоайдарського РУЮ 4 виконавчих документів на загальну суму 2,3тис.гривень та вживалися заходи щодо забезпечення додержання вимог законодавства в їх діяльності із захисту законних інтересів Пенсійного фонду, шляхом стягнення сум заборгованості в судовому порядку.

Так, до Адміністративного суду подано 2 позови на загальну суму 2,0тис.грн., з них: 1  позов щодо відшкодування пенсій, щомісячної адресної допомоги, допомоги на поховання  Фондом ССНВ на суму 0,6тис.грн. та  1 позов щодо стягнення заборгованості по страховим внескам на суму 1,4тис.гривень. По результатам розгляду задоволено 1 позов на суму 1,4 тис.гривень.

Надійшло за позовними заявами у поточному році 5,7тис. гривень.

На виконання вимог спільного наказу Міністерства юстиції управлінням  проведено  взаємозвірення виконавчих документів, які знаходяться на примусовому виконанні у відділі Державної виконавчої служби Новоайдарського районного управління юстиції, про що складено акт. При складенні акту управлінням проведено інвентаризацію виконавчих документів, що знаходяться на виконанні в органах виконавчої служби.

На виконанні в територіальному органі ДВС станом на 01.04.2014 перебуває 222 виконавчих документів на загальну суму 717,2тис.грн., з них: 146 вимог про сплату боргу на суму 518,5тис.грн., 44 рішень судів на суму 180,8тис.грн., 30 рішень управління на суму 16,6тис.грн, 2 постанови про адміністративне правопорушення на суму 1,2 тис.гривень.          Надійшло від заходів державної виконавчої служби з початку року 24,5 тис. гривень.

З метою реалізації прав стягувача у виконавчому провадженні  управлінням, в рамках ст. 12 Закону України «Про виконавче провадження», з початку року проведено 2 ознайомлення з матеріалами виконавчих проваджень.

В роботі державних виконавців мали місце недоліки у вигляді неефективних дій або бездіяльності, у зв’язку з чим управлінням приходилося втручатися в таку роботу з метою її активізації, зокрема, під час проведенні засідання спільних робочих груп та нарад.

На виконання  протокольного  доручення  головного управління  ПФУ в Луганскій області від 20.12.2013 року  була проведена спільна нарада  з відділом державної виконавчої служби Новоайдарського районного управління юстиції за участю представників  боржників, на якій були розглянути питання  порядку та строків погашення боргів.

Для виявлення майна, за рахунок реалізації якого можливе погашення боргів до Пенсійного фонду, спеціалістами управління прийнято участь у 17 сумісних з представниками відділу державної виконавчої служби виїздах до боржників, за результатами яких погашено заборгованість в сумі 4,8тис.гривень.

З метою недопущення фактів ухилення боржників від виконання зобов’язань, покладених на них рішеннями суду, управлінням з початку року направлено до територіального відділу державної виконавчої служби 2 клопотання про ініціювання питання про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду боржника за межі України.  Відділом Державної виконавчої служби Новоайдарського районного управління юстиції у 1 кварталі 2014 року до суду подано 2 заяви щодо встановлення тимчасове обмеження у праві виїзду боржника за межі України у відношенні керівників боржників – юридичних осіб.

З метою забезпечення взаємодії з територіальним органом Державної виконавчої служби при виконанні рішень судів, вимог про сплату недоїмки, рішень про накладення штрафів та пені,  постанов про адміністративні правопорушення управлінням підготовлено спільний наказ «Про удосконалення співпраці відділу Державної виконавчої служби Новоайдарському районного управління юстиції та управління Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі» від 27.03.2009 №43 (зі змінами), яким створено спільну постійну робочу групу для постійного аналізу стану виконання виконавчих документів про стягнення коштів на користь органів Пенсійного фонду України та вирішення проблемних питань при примусовому виконанні виконавчих документів, виданих на користь Пенсійного фонду.  У 1 кварталі 2014 року проведено 3 засідання спільної робочої групи щодо сумісних дій зі стягнення коштів на користь Пенсійного фонду розроблені та затверджені спільні дії щодо координації роботи між управлінням та виконавчою службою Новоайдарського районного управління юстиції щодо погашення боргів перед Пенсійним фондом.

 Ведеться постійне листування з територіальним органом ДВС з питань вчинення дій щодо примусового виконання виконавчих проваджень.

Станом на 01.04.2014 управління є кредитором відносно 3 підприємств-боржників з сумою кредиторських вимог 164,0тис.грн. щодо якого розпочато справу про банкрутство відповідно до Закону № 2343-ХІ.   

У 1 кварталі  2014 року правова робота управління була направлена на забезпечення  представлення  його  інтересів в суді  з розгляду питань щодо призначення та виплати пенсій у судовому порядку.  Так, управління було подано 1 позов про стягнення надміру сплаченої пенсії на суму 5929,47 гривень.

Оскаржено управлінням рішень суду, винесених не на користь органів ПФУ, до апеляційного суду – 1, до касаційного суду - 1.

Головний спеціаліст-юрисконсульт                                                                                 В.М. Зражаєва

Переглядів: 586 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar