Яким чином заповнюється реквізит "Кількість календарних днів перебування у трудових/ЦП відносинах" - 21 Березня 2014 - Пенсійний фонд України в Новоайдарському районі
Неділя, 11.12.2016, 06:12
Вітаю Вас Гість | RSS
Гаряча лінія
06445-9-27-79 або 066-619-33-70
Контактна інформація
Адреса: вул. Незалежності, 20, смт. Новоайдар, Луганська область, 93500.

тел./факс:
(06445)9-28-98

E-mail: najdar26r.lg@pfu.gov.ua

Код ЄДРПОУ: 21792577
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Управління Пенсійного Фонду України в Новоайдарському районі Луганської області

Головна » 2014 » Березень » 21 » Яким чином заповнюється реквізит "Кількість календарних днів перебування у трудових/ЦП відносинах"
11:37
Яким чином заповнюється реквізит "Кількість календарних днів перебування у трудових/ЦП відносинах"

Яким чином заповнюється реквізит «Кількість календарних днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом звітного місяця» в табл. 6 Додатка 4, якщо фізична особа була у відпустці? 
Коротка:
Якщо страхувальник нарахував найманій особі протягом звітного періоду заробітну плату (дохід) та суми за дні щорічної та додаткових відпусток за поточний та майбутній місяць, то у таблиці 6 додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454, заповнюються три рядки. При цьому, кількість календарних днів перебування у трудових/ЦП відносинах (гр. 15 таблиці 6 додатка 4) зазначається лише в тому рядку, в якому відображено дані про суми заробітної плати (за їх наявності).
Якщо в наступному місяці не заповнюються дані про суми заробітної плати за звітний місяць (внаслідок перебування повний місяць у відпустці: черговій, без збереження заробітної плати, т. д.), то в гр. 15 таблиці 6 додатка 4 зазначається кількість календарних днів у звітному місяці.
Повна:
Відповідно до п. 4.9 розділу ІV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 вересня 2013 року за №1628/24160 (далі – Порядок № 454), на одну застраховану особу допускається декілька записів у таблиці 6 додатка 4 до цього Порядку, зокрема, якщо протягом одного звітного періоду застрахованій особі нарахування виплат здійснювалися за поточні та майбутні (відпускні, допомога у зв’язку з вагітністю та пологами), за минулі (лікарняні, тимчасова непрацездатність та перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами та нарахування сум заробітної плати (доходу) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць.
Графа 15 в таблиці 6 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску відповідає кількості календарних днів від 1-го до 31 (28, 29, 30) залежно від кількості календарних днів у місяці. Якщо початок трудових відносин збігається з першим числом місяця та відсутній факт звільнення застрахованої особи у звітному періоді (закінчення цивільно-правових відносин), значення гр. 15 завжди дорівнює кількості календарних днів у місяці. У разі наявності факту звільнення показник відповідає кількості календарних днів тривалості трудових відносин у звітному місяці з урахуванням дня звільнення.
Відсутність даних про суми заробітної плати за звітний місяць (перебування повний місяць у відпустці: черговій, без збереження заробітної плати, т. д.) не впливає на обов’язковість заповнення гр. 15, крім випадків перебування у відпустці по догляду за дитиною до трьох та шести років. Графа заповнюється одним значенням у одному рядку, що відповідає звітному. За наявності декількох рядків по одній застрахованій особі гр. 15 зазначається лише в одному, а саме в тому, в якому зазначаються дані про суми заробітної плати (за їх наявності).
Графа 15 не може зазначатися у звітному місяці за майбутні та минулі звітні періоди, за виключенням відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами та випадків поновлення на роботі особи за рішенням суду.
Крім того, гр. 15 заповнюється обов’язково для кодів категорій застрахованих осіб - 42, 43, 44, 45, де відображається період перебування застрахованої особи у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами, окремо за кожний відповідний місяць, що припадає на дні відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.
Отже, якщо страхувальник нарахував найманій особі протягом звітного періоду заробітну плату (дохід) та суми за дні щорічної та додаткових відпусток за поточний та майбутній місяць, то у таблиці 6 додатка 4 до Порядку № 454 заповнюються три рядки. При цьому, кількість календарних днів перебування у трудових/ЦП відносинах (гр. 15 таблиці 6 додатка 4) заповнюється лише в тому рядку, в якому відображено дані про суми заробітної плати (за їх наявності).
Якщо в наступному місяці не заповнюються дані про суми заробітної плати за звітний місяць (внаслідок перебування повний місяць у відпустці: черговій, без збереження заробітної плати, т. д.), то в гр. 15 таблиці 6 додатка 4 зазначається кількість календарних днів у звітному місяці.

Переглядів: 2328 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar