Вівторок, 30.05.2017, 07:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Гаряча лінія
06445-9-27-79 або 066-619-33-70
Контактна інформація
Адреса: вул. Незалежності, 20, смт. Новоайдар, Луганська область, 93500.

тел./факс:
(06445)9-28-98

E-mail: najdar26r.lg@pfu.gov.ua

Код ЄДРПОУ: 21792577
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Управління Пенсійного Фонду України в Новоайдарському районі Луганської області

Головна » 2014 » Лютий » 28 » Переваги отримання пенсій в установах банків
10:54
Переваги отримання пенсій в установах банків

Діюче законодавство закріпило за пенсіонером право вибору способу одержання пенсії: через відділення поштового зв’язку або уповноважені установи банків. У будь-якому випадку пенсіонер за отримання пенсії не платить жодної копійки. Але за доставку пенсій додому листоношею Пенсійний фонд перераховує на рахунок «Укрпошти» чималі кошти, які можна було б використати для підвищення пенсії. На противагу їм уповноважені установи банків надають таку послугу безкоштовно.

 При відкритті рахунків пенсіонери отримують низку переваг: безкоштовне для пенсіонерів відкриття рахунку та виготовлення картки, відсутність прив’язаності пенсіонерів до дат виплат, адже пенсію можна отримати в найбільш зручний час у відділенні банку, його банкоматах, або будь-якому з банкоматів  банків-партнерів, зняти всю суму або тільки її частину.

За допомогою пластикової картки можна легко оплатити товари в магазинах,поповнити  рахунок мобільного телефону, зробити переказ грошей з картки  на картку. Також  банки  пропонують    безкоштовні послуги пенсіонерам:  зняття готівки в банкоматі та відділенні банку , перевипуск та видача додаткової картки та  інші.

На сьогоднішній день понад  30 %  пенсіонерів надали перевагу отриманню пенсій через рахунки в банках .

 Відповідно до частини першої статті 47 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується у строк  не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно у грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України.

                           Для пенсіонерів, які одержують пенсію у банках:

  1. Виплата пенсії через поточні рахунки у банках здійснюється з 4 по 25 число кожного місяця   згідно встановленої дати виплати кожному пенсіонеру .
  2. Визначається черговість пенсіонерів для визначення дати виплати.

 

Перша черга. Пенсіонери, що отримують підвищення до пенсії за нормами Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (інвалідам війни, учасникам бойових дій, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членам сімей загиблих), тобто тій категорії пенсіонерів, які згідно з дорученням Президента України від 16.07.1997 № 1-14/488 мають право першочергової виплати пенсій.

Друга черга.  Особи, які перебувають на повному державному утриманні.

Третя черга. Пенсіонери, які мають підвищення учасникам війни та відповідно до Закону України «Про жертви нацистських переслідувань».

Четверта черга. Одержувачі пенсій у зв’язку із втратою годувальника.

П’ята черга. Діти-інваліди, інваліди першої,другої, третьої груп інвалідності. Сортування особових рахунків здійснюється по групах інвалідності за зазначеної послідовності.

Шоста черга. Особи, які одержують пенсії за особливі заслуги перед Україною.

Сьома черга. Особи, які одержують підвищення громадянам, які необґрунтовано зазнали політичних репресій і згодом були реабілітовані та членам їх сімей, яких було примусово переселено (п. «г» ст. 77 Закону України «Про пенсійне забезпечення») та пенсіонери, яким призначено підвищення згідно із Законом України «Про соціальний захист дітей війни». 

Восьма черга. Усі інші категорії одержувачів пенсій, які не працюють.

В останню чергу встановлюються дати виплати для працюючих пенсіонерів.   

 

В.о.начальника відділу з виплати пенсій                                       Т.О. Копанєва

Переглядів: 640 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar