НАШИМ ВЕТЕРАНАМ - 30 Вересня 2013 - Пенсійний фонд України в Новоайдарському районі
Вівторок, 17.01.2017, 17:05
Вітаю Вас Гість | RSS
Гаряча лінія
06445-9-27-79 або 066-619-33-70
Контактна інформація
Адреса: вул. Незалежності, 20, смт. Новоайдар, Луганська область, 93500.

тел./факс:
(06445)9-28-98

E-mail: najdar26r.lg@pfu.gov.ua

Код ЄДРПОУ: 21792577
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Управління Пенсійного Фонду України в Новоайдарському районі Луганської області

Головна » 2013 » Вересень » 30 » НАШИМ ВЕТЕРАНАМ
11:58
НАШИМ ВЕТЕРАНАМ

1 жовтня 2013 Україна відзначає Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана .

На перше вересня 2013 року в управлінні отримують пенсію 7299 громадян. Жодна категорія отримувачів пенсій не залишена без уваги. Протягом 2013 року Управлінням Пенсійного фонду проведено перерахунки пенсій відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність з 01.01.2013 - 6987 особам .

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 року № 151 «Про внесення зміни до п.1 постанови КМУ від 28.07.2010 року № 656 проведені перерахунки пенсії інвалідам війни другої та третьої групи.

Проведено перерахунки пенсій у зв'язку з уточненням показників середньої заробітної плати за жовтень , листопад , грудень 2012 року , за січень , лютий та березень 2013 року та масовий перерахунок пенсій відповідно до Постанови КМУ «Про підвищення розміру пенсій деяким категоріям громадян у зв’язку із зростанням середньомісячної заробітної плати штатного працівника» з 01.03.2013 року.

За вісім місяців поточного року призначено 200 нових пенсійних справ, проведено 222 перерахунки пенсій за особистими заявами пенсіонерів, зроблено подовжень виплати пенсій за довідками МСЕК та учбових закладів по 247 пенсійним справам, знято з обліку та надіслано до інших управлінь у зв’язку зі зміною місця проживання 30 пенсійних справ, прийнято на облік 25.

В управлінні для громадян постійно працює громадська приймальня, де ветерани приймаються позачергово.

Робота в управлінні спрямована на забезпечення прав громадян на звернення, подальше підвищення якості їх обслуговування й створення належних умов для реалізації цього права відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», інших нормативно-правових актів. В фойє управління на стендах для населення розміщена інформація щодо роботи управління, доведено графіки прийому громадян керівництвом управління, керівниками головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, розміщено телефони «гарячих» ліній. На стенді управління надається інформація про спеціалістів , які ведуть прийом громадян в громадській приймальні. ,доведена інформація про умови призначення різних видів пенсій, доведено перелік документів необхідних для призначення пенсій за видами. Окремо доведений порядок надання адміністративних послуг, доведені загальні положення Закону України «Про звернення громадян» та терміни розгляду звернень. Доступно розміщена інформація роботи банків на стендах при вході до приймальні.

Спеціалістами відділів з призначення та виплати пенсій, згідно затвердженого графіку, провадяться виїзні прийоми громадян по населених пунктах району, на яких ведеться роз’яснення норм пенсійного законодавства, доводяться переваги отримання пенсій через банківські установи, надаються відповіді на окремі питання. за 9 місяців 2013 року було проведено 34 виїзні прийоми, на яких одержали консультації 353 громадянина. Провадиться відвідування інвалідів .

Радо зустрічають працівників Пенсійного фонду в Новоахтирській лікарні. Вже склалося традицією відвідування хворих у лікарні та інвалідів на дому за місцем їх проживання. При зустрічах спеціалісти фонду не тільки передають продукти харчування, а й спілкуються, надають допомогу в питаннях пенсійного забезпечення, просто переймаються їх проблемами. Бо ці люди найчастіше потребують саме уваги та турботи.

Теплі взаємовідносини склалися між працівниками управління Пенсійного фонду і управління соціального захисту населення, що дає можливість ветеранам отримувати вичерпні відповіді та кваліфіковані консультації з будь-яких питань пенсіонування.

Пенсійна служба в районі завжди тримає руку на пульсі часу , йде в ногу з новими вимогами і старається повноцінно забезпечувати виконання усіх функцій.

Повага і пошана до людей похилого віку, прагнення надати допомогу ближньому, проявити милосердя та великодушність, творити добро – риси характерні нашому народу, бо не шануючи минулого не збудувати майбутнього.


Заступник начальника управління Суворова К.А.

25.09.2013                              

Переглядів: 499 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar