Виїзні прийоми - 30 Вересня 2013 - Пенсійний фонд України в Новоайдарському районі
Четвер, 19.01.2017, 04:10
Вітаю Вас Гість | RSS
Гаряча лінія
06445-9-27-79 або 066-619-33-70
Контактна інформація
Адреса: вул. Незалежності, 20, смт. Новоайдар, Луганська область, 93500.

тел./факс:
(06445)9-28-98

E-mail: najdar26r.lg@pfu.gov.ua

Код ЄДРПОУ: 21792577
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Управління Пенсійного Фонду України в Новоайдарському районі Луганської області

Головна » 2013 » Вересень » 30 » Виїзні прийоми
11:54
Виїзні прийоми
На виконання окремого доручення Міністра соціальної політики України   Королевської Н.Ю. від 25.07.2013 № 546/022-13 за результатами наради з начальниками головних управлінь Пенсійного фонду України «Про підсумки роботи органів Пенсійного фонду України у 1 півріччі 2013 року та основні завдання щодо реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення» управлінням Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області  проводились виїзні прийоми громадян, що мешкають на території району. 
Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів,  за 9 місяців 2013 року проведено 34 виїзних прийоми,  на яких одержали консультації 353 громадянина. Із загальної кількості виїзних прийомів 6 проведено у складі робочої групи, що діє при Новоайдарській райдержадміністрації. 
На виїзних приймах громадян розглядаються актуальні питання діючого пенсійного законодавства, зокрема  питання  реалізації Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», «Про збір та облік єдиного внеску  на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», економічні та соціальні переваги отримання легальних доходів та сплати внесків до Пенсійного фонду України, залежність страхового стажу від повноти та своєчасності сплати єдиного внеску, добровільна участь громадян в системі соціального страхування. 
 Для надання пенсіонерам конкретної інформації щодо нарахованих сумм пенсій, представники управління управління виїздять з ноутбуком, що дає змогу  користуватися  електронної базою особових рахунків пенсіонерів. 
З метою забезпечення права працюючих  громадян на своєчасне звернення за призначенням пенсії, оперативного опрацювання поданих документів, при виїзному прийомі провадиться попередня правова оцінка  пакетів документів громадян,  які набувають права на призначення пенсії у   2013 році, визначається право на перерахунок пенсії. У зв’язку з прийняттям Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи»  велика увага приділяється пункту 7-2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» в частині  обчислення  можливого розміру пенсійної виплати,  що допомагає жінкам зробити  найкращий для себе вибір.    
 З початку року проведено 5 виїзних прийомів до осіб з обмеженими фізичними можливостями, відвідано  39 громадян. 
При проведені виїзних прийомів по населених пунктах району провадяться зустрічі з громадянами за місцем їх проживання. За 9 місяців 2013 року проведено 30 зустрічей на яких надано роз’яснення норм пенсійного законодавства та доведені переваги отримання пенсій через банківські установи 350 особам.  Аналіз звернень на виїзних прийомах свідчить, що громадяни звертаються переважно з питань можливості дострокового виходу на пенсію,  порядку проведення перерахунку пенсій  працюючим пенсіонерам.
  Інформаційно-роз’яснювальна робота проведена на виїзних прийомах громадян по населених пунктах району значно зменшила  кількість громадян, що звернулися за роз’ясненням пенсійного законодавства до громадської приймальні. За відсутності громадського транспорту,  для значної кількості громадян з віддалених населених пунктів, зникла потреба  особистого звернення за консультацією.

                                                                                Суворова К.А.         
                                                                                заступник начальника управління
Переглядів: 592 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar