ПОГАШЕННЯ БОРГІВ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ - ГОЛОВНА ТЕМА СПІЛЬНОЇ НАРАДИ - 25 Вересня 2013 - Пенсійний фонд України в Новоайдарському районі
П'ятниця, 20.01.2017, 01:25
Вітаю Вас Гість | RSS
Гаряча лінія
06445-9-27-79 або 066-619-33-70
Контактна інформація
Адреса: вул. Незалежності, 20, смт. Новоайдар, Луганська область, 93500.

тел./факс:
(06445)9-28-98

E-mail: najdar26r.lg@pfu.gov.ua

Код ЄДРПОУ: 21792577
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Управління Пенсійного Фонду України в Новоайдарському районі Луганської області

Головна » 2013 » Вересень » 25 » ПОГАШЕННЯ БОРГІВ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ - ГОЛОВНА ТЕМА СПІЛЬНОЇ НАРАДИ
14:14
ПОГАШЕННЯ БОРГІВ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ - ГОЛОВНА ТЕМА СПІЛЬНОЇ НАРАДИ

25 вересня 2013 року між управлінням Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області і відділом Державної виконавчої служби Новоайдарського районного управління юстиції відбулась спільна нарада.

В проведенні наради прийняли участь представники управління Пенсійного фонду - начальник управління Коробка О.О., начальник відділу обліку надходження платежів управління Шопіна І.В., головний спеціаліст – юрисконсульт управління Зражаєва В.М., від держвної виконавчої служби були присутні в.о. начальника відділу Державної виконавчої служби Кошман А.В. та державний виконавець Зражаєв С.С.

Основною темою наради було питання проведення невідкладних заходів та посилення контролю за погашенням заборгованості по обов’язкових платежах до Пенсійного фонду.

На нараді проведено аналіз стану виконання відділом ДВС виконавчих документів управління Пенсійного фонду та визначені спільних заходів, направлених на збільшення обсягів надходження коштів від погашення боргів. Заслухано матеріал територіального управління Пенсійного фонду про результати ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження та проблемні питання, які виникли під час ознайомлення.

З метою усунення недоліків та збільшення обсягів надходження коштів від погашення боргів, визначені спільні заходи співпраці відділу ДВС Новоайдарського РУЮ та управління ПФУ в Новоайдарському районі з Боржниками, визначені виконавці за напрямками. Зокрема: забезпечити застосування усіх передбачених законодавством контрольних, фіскальних та примусових заходів до боржників, в тому числі й опис майна; забезпечити виконання графіків проведення спільних виконавчих дій протягом 2013 року; провести необхідну роботу задля тимчасового обмеження у праві виїзду боржника-фізичної особи або керівника боржника – юридичної особи за межі України; забезпечити своєчасне надання інформації щодо працевлаштування або набуття статусу пенсіонера осіб, які мають заборгованість; активізувати роботу щодо виявлення майна та коштів, що належать боржникам і перебувають у третіх осіб (дебіторська заборгованість) та стягнення боргів на користь органів Пенсійного фонду України в порядку ст..55 Закону України «Про виконавче провадження»; забезпечити подання матеріалів відносно порушників платіжної дисципліни до органів прокуратури та інших правоохоронних органів; застосувати до боржників заходи адміністративного впливу за невиконання законних вимог державного виконавця в порядку ст. 89 Закону України «Про виконавче провадження»; проводити дії з примусового виконання рішень в межах строку встановленого ст. 30 Закону України «Про виконавче провадження».

Розроблені спільні заходи, направленні на збільшення обсягів надходження коштів від погашення боргів, угоджені посадовими особами управління Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі та відділу Державної виконавчої служби Новоайдарського районного управління юстиції.Зражаєва В.М.

головний спеціаліст-юрисконсульт


Переглядів: 833 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar